15% попуст на изработка на ПВЦ и алуминиумска столарија од брендовите Salamander и Alumil

- 15%
преостанато време: 370 дена, 5:49:59
Добивате:

Со овој купон добивате 15% попуст на изработка на ПВЦ и алуминиумска столарија од брендовите Salamander и Alumil од компанијата Роломонт. Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 070/683089

Услови:
 • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга
 • Или едноставна најава преку Facebook
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот
 • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата
 • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Роломонт

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: ул.30, бр.31, Радишани
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км

 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи