10% попуст на сите погребални услуги

- 10%
преостанато време: 249 дена, 18:47:38
Добивате:

10% попуст на сите погребални услуги.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 22.11.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Рајски Дом-погребен сервис

ПаркингРаботиме нон-стоп

  • Адреса: Македонско Косовска Бригада 269
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи