10% попуст на комплетна опрема и монтажа на базени и опрема за наводнување

- 10%
преостанато време: 345 дена, 12:29:34
Добивате:

10% попуст на комплетна опрема и монтажа на базени и опрема за наводнување.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Водомат

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Вараждинска 20
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7864 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи