10% попуст на клима уреди инвертер EMMETI 3.5 KW, цена со попуст 32.878 ден.

- 10%
преостанато време: 227 дена, 15:18:41
Добивате:
10% попуст на клима уреди INVERTER EMMETI 3.5 KW. Редовна цена 36.531 ден., цена со попуст 32.878 ден.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

БФМ Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: нас.Кликово
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи