Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla për persona me aftësi të kufizuara
 • Arsim - organizata
 • Shkolla të mesme
Повеќе филтриПомалку филтри

Shkolla për persona me aftësi të kufizuara по градови

Manastir Shkup Stip Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla për persona me aftësi të kufizuara

Dr. Zllatan Sremec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idnina


 • Adresa: bul.Brigada e 2-të Maqedonase 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Partenija Zografski


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Kiril


 • Adresa: Boris Trajkovski 1/5 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Naum Ohridski


 • Adresa: Vasil Gjorgov 47-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për rehabilitimin e fëmijëve me dëgjim të dëmtuar-Koço Racin


 • Adresa: Zaharija Shumlanska p.n., fahu p.163 (Prilepska)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7478 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maca Ovçarova


 • Adresa: Kresnensko Vostanie p.n. (Ivo Llolla Ribar)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marko Pipo Ektporger


 • Adresa: Borka Llevata 4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SHMSH per edukim dhe rehabilitim - Iskra


 • Adresa: Ribnik 14
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Зоран Заев денеска најави дека во иднина државни институции при јавните набавки во иднина ќе се купуваат возила на еколошки погон. Ова премиерот го ...
сите 170 | | | веќе видена

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 48 | | | веќе видена

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 79 | | | веќе видена

Падот на бдп во првиот квартал беше очекуван во услови на трет бран на ковид 19, а податоците за вториот квартал упатуваат на позитивни сигнали, оцени ...
сите 60 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj