Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sallone bukurie
 • Kozmetikë - sallone
 • Manikyr dhe pedikyr
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sallone bukurie në Strugë

Armena


 • Adresa: Sheshi i Revolucionit p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈10724 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bena


 • Adresa: Kej 8 Nëntori 12
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈10724 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Пауза Пон-Пет 14-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bllenda mejd naills


 • Adresa: Marksi dhe Engelsi p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kozmetika Dona


 • Adresa: Boro Duni p.n.
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kvin Mejkap


 • Adresa: Mite Dimoski 8
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈10724 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 12:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lla Domna


 • Adresa: Pablo Neruda 8
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈10724 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Kategoritë:

sallone bukurie

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mir-geta


 • Adresa: Marshal Tito 2
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

sallone bukurie

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nail art Marija


 • Adresa: lagja Plitisht 4/4
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Semra/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Расте интересот и барањата за промена на броилата. Граѓаните очекуваат фотоволтаиците на покривите на нивните домови магично да им го решат проблемот со ...
сите 32 | | | веќе видена

Кинескиот извоз на автомобили достигна нов месечен рекорд во јули, покажуваат најновите индустриски податоци на Кина. Автомобилските компании во земјата ...
сите 76 | | | веќе видена

Информација за задолжување на Македонија со заем кај домашни комерцијални банки разгледала Владата на седницата која се одржала на 3 август годинава. Конкретни ...
сите 106 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj