Sako Trade

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: ASNOM (Mosha Pijade) 17
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈9478 км

  • Telefon 2: 078 312018
  • Faksi: 043 212348
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00
    Sh nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387449365_61.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma është themeluar në citin 1995. Disponojmë me 300 m2 hapësirë për shitje dhe magazinim. SAKO TREJD merret me aktivitete të Tekstilit dhe framaceutik

Në fushën e tekstilit disponojmë me asortimente të:

- Çarçafë dhe batanije për spitale, institute shëndetësore, uniforma pune (jeshile dhe të bardha)
- Trikotazh
- Konfeksione
- Tapete
- Pe

Importues direkt i dorashkave lateks dhe prezervativëve.

Në fushën e farmacisë jemi importues gjeneral dhe distributes të prezervativëve nga marka SURE.

PREZERVATIVË SURE

Janë të punuar me lateksin më cilësor në Malajzi. Produkti prezervativ nga marka Sure është regjistruar në Ministrisë së Shëndetësisë. Ato janë me cilësi të lartë, të aromatizuara me aromë molle, vanilje, luleshtrydhe, banane, portokalli, çokollate, etj.

Janë të paketuar nga 72 numra në qeset p.e me certifikatë dhe udhëzim për përdorim. Në paketim 3/1 kuti prezervativi është punuar plus; i punuar dhe me gjemba. Është paketuar në 48 numra, në kuti të bukur kartoni.

Përveç prezervativit për përdorim të gjerë, marka Sure ka dhe prezervativë për përdorim mjekësor-më saktë për sonda, të cilat i përdorin në gjinekologji dhe degë të tjera të mjekësisë. Përmendim se ato janë të punuara në mënyrë special, me apo pa lubrifikant. Janë të paketuara veçmas, në kuti me 72 numra.

Lubrikantet janë produkt në rritje në distribuim. Ajo është qese prej 4 ml, të paketuara në qese p.e. prej 100 numra.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

SURE Super Dot condoms

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SURE Exotic Flavour condoms

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SURE Super Fit condoms

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SURE Long Love condoms

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SURE Micro-Thin condoms

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SURE Excel condoms

Retail Price - VAT Included:Ask for price

SURE CLASSIC Normal condoms


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj