S-Tavel

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Kategoritë:

agjenci turistike


  • Telefon 2: 071 207500
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576589794_53.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Туристичката агенција С Травел претставува новина на пазарот на услуги во туристичката дејност.

Како деловен субјект отпочнува со работа во 2017год. под сопственост на г-дин Сашо Стојковски, кој веќе 27г. е предводник во туристичкиот сектор.
Креативниот пристап и иновативноста во нашите пакет услуги, не издвојува од стандардните понуди на класичните туристички агенции.

Први сме и единствени на нашите простори кои го третираат и вложуваат во концептот за рурален туризам во Р. С. МАКЕДОНИЈА.

Ги работиме сите подвидови на рурален туризам и тоа, агро, еко етно алтернативен туризам. Исто така, од неодамна отпочнуваме и со нова, засебна категорија, за можноста и капацитет на развој на медицински туризам на нашите простори.

Покрај овај вид на услуги С Травел, располага со понуди од категориите :

-Летувања
-Зимувања
-Викенд аранжмани
-Екскурзии
-Спортски натпревари
-Топ метрополи
-Авионски билети

С ТРАВЕЛ третира и индивидуални понуди по желба на потрошувачите.

За нашата професионалност сведочат и бројките од многу опслужени и задоволни клиенти.

Во концептот на работа ги воведивме и вредносните ваучери и можноста за он лајн наплата.

Нашиот тим е составен од четворица професионални туристички работници кои се тука да се погрижат за вашите потреби.

Доверете ги вашите соништа на нашиот тим и дозволете да креираме заедно незаборавни моменти.

Вистинскиот избор е С ТРАВЕЛ - бидејќи животот е патување!!!!

Летно работно време:

Пон-Петок 8:30-20:00

Сабота 9:00-15:00

Недела затворено

Зимско работно време:

Пон-Пток 8:30-19:00

Сабота 9:00-14:00

Недела затворено
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj