Радиус (100км)

Ројал Пласт


 • Адреса: ТЦ Живко Брајковски лок.33
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9155 км
Препорачани резултати за вашето пребарување:

Металтехна


 • Адреса: Кузман Шапкарев 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9151 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Металтехна ДОО е компанија која се занимава со производство на секаков тип на врати, огради, челични конструкции итн.

ПаркингПлаќање со кредитни картичкиДостава

Димбафенс


 • Адреса: бул.Гевгелија 1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈9287 км

Димбафенс - е специјализирана за разни видови системи на висококвалитетни декоративни челични огради.

Никем


 • Адреса: Ванчо Јаневски 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈9227 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Ролопласт


 • Адреса: Трница б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9164 км

Фирмата Ролопласт со своите две фабрики во Скопје и Неготино и мешовити фирми во Албанија и Бугарија произведува големи количини PVC гранулат со врвен квалитет за потреби на реномирани производители од Македонија и странство.

Мапа

До денеска винските визби треба да им ја платат на лозарите првата рата од 20 проценти за купеното грозје. Според Законот, исплатата е на три рати во рок од ...
сите 4 | | | веќе видена

Дениса и Самир Мешан иако живееле во странство, се вратиле во Бугојно во БиХ и почнале бизнис со пекарство. За кратко време работата добро им тргнала. „На ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи