Rikomak

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 34-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Lokacioni: Do Sante klinika na Partizanska

  • Telefon 2: 071 368991
  • Faksi: 02 3215703
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640605831_23.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Rikoma Kopir -Servis merret me import dhe shitje të fotokopirëve, pajisjeve multifunksionale, duplikatorëve dhe produkteve për printer nga prodhuesin e njohur RICOH, Infotec, Nashuatec, RexRotary, Gestetner, si dhe me materiale origjinalen dhe kompatibile konsumuese, pjesë konsumuese dhe rezervë për të njëjtat nga brendet botërore Integral, Katun, IR, Fuji El, Medifill.

Produkte:
• FOTOKOPIRË
• PRINTERË MFP
• SHREDERË
• PAJISJE PËR ZYRA
-shkatërrues letrash (shrederë)
-aparate për kopertina të trasha
- aparate për plastifikim
- thika për letër
- gilote
-përthyes letre nga brendet Ideal dhe Opus.

Shërbime:
• HUAZIM
• SERIVS
• SHITJE

Të specializuar në servisim dhe mirëmbajtje të fotokopirëveprinterëve, printerëve multifunksional Ricoh, qendra e servisit të Rikomak Kiopir-Servis ka 11 serviserë profesionistë-të certifikuar.

Sot, si lider në tregun maqedonas, Rikomak Kopir-Servis është kompani, tek e cila mund të mbështeteni plotësisht, kompani që i përmbush kërkesat më të mëdha për punë zyrtare dhe ju përmbush të gjithë kërkesat dhe nevojat specifike. Dëshmi për atë janë dhe certifikatat ISO 9001 dhe ISO 1400.

Në ofertën tonë mund të gjeni pajisje që do t’i përmbush nevojat tuaja konkrete dhe specifike për kompaninë tuaj dhe për biznesin tuaj.
më shumë
Retail Price - VAT Included:99.735 MKD

Интерактивна табла Ricoh А6500 65-i ...

Retail Price - VAT Included:2.950 MKD

Ламинатор OPUS uniLAM A4

Retail Price - VAT Included:51.200 MKD

Шредер OPUS VS 1202 CD 4 x 35 mm

Retail Price - VAT Included:66.950 MKD

Шредер OPUS VS 1202 CD 4 x 35 mm


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj