Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Riciklim i qelqit
 • Riciklim i letrës
 • Reciklim i mbeturinave
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Riciklim i qelqit

Akron staklo


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 200-k
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

Kategoritë:

riciklim i qelqit

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pakomak


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi, Porta Vllae blok 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pakomak - zevendesimi i paketimit te qelqit per farat e luleve


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi, Porta Vllae blok 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unitrade 2012


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 73
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7858 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 144 | | | веќе видена

„Триесет годишното партнерство со Светска банка, се одбележува во време кога Северна Македонија започнува нов процес, а тоа е Националната развојна стратегија ...
сите 119 | | | веќе видена

Во изминативе неколку години беше постигнат натамошен значаен напредок во зајакнување на финансискиот сектор. Беше донесен Закон за финансиска стабилност со ...
сите 44 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj