Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Star Dojran
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Restorante nga a deri në zh
  • Restorante - peshku
  • Дома си е дома - туристички аранжмани
  • Mehane
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh në Star Dojran

Agronik


  • Adresa: F.Nikoliq
  • Vendi: Star Dojran
  • Distanca: ≈7561 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dojranski Boemi


  • Adresa: Marshall Tito p.n.
  • Vendi: Star Dojran
  • Distanca: ≈7565 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fuk-Tak


  • Adresa: Marshall Tito 15
  • Vendi: Star Dojran
  • Distanca: ≈7565 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kazablanka


  • Adresa: Marshall Tito p.n.
  • Vendi: Star Dojran
  • Distanca: ≈7565 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nota


  • Adresa: Marshall Tito p.n.
  • Vendi: Star Dojran
  • Distanca: ≈7565 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Polin


  • Adresa: Marshall Tito 11
  • Vendi: Star Dojran
  • Distanca: ≈7565 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tobi


  • Adresa: Marshall Tito p.n.
  • Vendi: Star Dojran
  • Distanca: ≈7565 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vavilon


  • Adresa: Marshall Tito p.n.
  • Vendi: Star Dojran
  • Distanca: ≈7565 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со драстичен пад на побарувачката и финансиски проблеми, се соочуваат македонските занаетчии. Во услови на КОВИД-криза, како што наведуваат, се трудат да го ...
сите 242 | | | веќе видена

Зоран Здравев поднел оставка од функцијата неизвршен член на Одборот на директори на македонската фабрика за чоколади „Европа“. За оваа промена извести ...
сите 36 | | | веќе видена

Доколку итно и недоложно не се исплати поддршката за туристичко-угостителскиот сектор предвидена со петтиот пакет мерки и не се обезбеди дополнителна директна ...
сите 91 | | | веќе видена

Кинескиот трговски гигант „Алибаба“ е казнет со 2,8 милијарди долари поради монополско работење. Кинеските власти ја засилуваат контролата над технолошките ...
сите 39 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj