Reptil Marketi-Drejtoria

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Hristo Tatarcev (Meri Boskova) 1, nr.21-A
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10688 км
Kategoritë:

supermarkete


  • Telefon 2: 076 231129
  • Faksi: 02 2462659
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/44af2906866050d1e30d964284449c61.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Reptil marketet kemi shërbimin më të mirë në qytet! Kompania jonë është themeluar në themelet e ish supermarketit Centro duke modernizuar objektet e tyre dhe duke punësuar stafin e tyre me përvojë . Kjo na lejon të veçohemi si një zinxhir vetëm i marketeve në qytet, që vazhdon traditën dhe garanton një shërbim të ngrohtë dhe të sinqertë për çdo klient tonë.

Përveç rasteve të shërbimit si adut më i madh, marketet tona janë të njohur për cilësi të lartë dhe varg të gjerë të produkteve. Çmime të volitshme janë një tjetër tipar që realizohet përmes akcioneve të shumta javore, zbritje, zbritje në klubin tonë – Klub Reptil.

Marketet tona janë të vendosura në 9 lokacione të ndryshme në Shkup : Ruzveltova , Crniçe , Kisela Voda, Aerodrom, Novo Lisiçe, bul.Partizanski Odredi, në lagjet Karposh 1, Porta Vllae, Radishan tek retoranti i qumshtit Taftalixhe.

Në të njëjtën kohë që bëjmë edhe shpërndarjen e mallrave me shumicë për nevojat e kompanive publike dhe private. Risi në punën tonë është shpërndarja e produkteve deri te kompanitë në Shkup me çmimet nga rafti.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj