Reptil market nr 2-Crniçe


  • Adresa: Vostaniçka, Cërniçe p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
Kategoritë:

supermarkete


  • Telefon 2: 070 316592
  • Faksi: 02 2743113
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00
    D nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1644236361_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Reptil marketet kemi shërbimin më të mirë në qytet! Kompania jonë është themeluar në themelet e ish supermarketit Centro duke modernizuar objektet e tyre dhe duke punësuar stafin e tyre me përvojë . Kjo na lejon të veçohemi si një zinxhir vetëm i marketeve në qytet, që vazhdon traditën dhe garanton një shërbim të ngrohtë dhe të sinqertë për çdo klient tonë.

Përveç rasteve të shërbimit si adut më i madh, marketet tona janë të njohur për cilësi të lartë dhe varg të gjerë të produkteve. Çmime të volitshme janë një tjetër tipar që realizohet përmes akcioneve të shumta javore, zbritje, zbritje në klubin tonë – Klub Reptil.

Marketet tona janë të vendosura në 6 lokacione të ndryshme në Shkup : Ruzveltova , Crniçe , Kisela Voda, Aerodrom dhe bul.Partizanski Odredi, në lagjet Karposh 1 dhe Karposh 4.

Në të njëjtën kohë që bëjmë edhe shpërndarjen e mallrave me shumicë për nevojat e kompanive publike dhe private. Risi në punën tonë është shpërndarja e produkteve deri te kompanitë në Shkup me çmimet nga rafti.


Dhe në qoftë se keni nevojë për të porositur mallra me shumicë (për zyrat tuaja, restorantet, klubet, etj,), mos ngurroni të na kontaktoni. Në këtë veprimtari kemi 10 vjet përvojë pune dhe ju garantojmë se do të merrni produktet brenda 24 orëve me çmimet momentale në raft.

Na vizitoni në lagjen tuaj apo na shoqëroni online:

www.facebook.com / reptilmarketi
www.reptilmarkti.mk

Bleni me zemër dhe kënaqësi.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj