Рептил Маркет бр 2-Црниче


  • Адреса: Востаничка, Црниче б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км
  • Локација: Црниче
Дејности:

супермаркети


  • Телефон 2: 070 316592
  • Факс: 02 2743113
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00
    Нед од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1644236361_05.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Рептил маркетите се ланец на локални маркети со најдобрата услуга во градот! Ние ја основавме компанијата врз темелите на поранешните самопослуги Центро со тоа што ги модернизиравме просториите и вработивме дел од искусниот персонал. Ова ни овозможува

да кажеме дека сме единствени маркети во градот каде можете да ја доживеете топлата традиционална услуга од времињата на кои се сеќаваме.

Освен услугата, нашите маркети се познати по големиот и квалитетен асортиман на производи. Прифатливите ниски цени се уште една наша одлика и нив може да ги искористите преку бројните неделни акции, сезонски намаленија и нашиот клуб на попусти - Клуб Рептил.

Нас може да не најдете на 7 различни локации низ Скопје: Рузвелтова бр.68, Црниче, Кисела Вода, стар Аеродром, Тафталиџе (Карпош 1), Ново Лисиче и комплексот Порта Влае.

А доколку имате потреба да нарачате стока на големо (за ВаШите канцеларии, ресторани, кафичи и останато) исто така можете слободно да ни се обратите. Во таа дејност веќе имаме 10 годишно искуство и ви гарантираме дека ќе ги добиете производите во рок од 24 часа по моментални цени од полица.

Посетете не во вашата населба или дружете се со нас онлајн:

www.facebook.com/reptilmarketi
www.reptilmarkti.mk

Пазарете со срце и задоволство.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи