Рент а бајк Скопје

Работиме 7 дена во неделата

 • Адреса: 11-ти Март
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Локација: Катна гаража Смилевски конгрес

 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 01:00
  Саб од 09:00 до 00:00
  Нед од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Бајк шоп


 • Адреса: Кеј 9-ти Септември 17
 • Место: Прилеп

Голем избор на велосипеди

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1715688424_14.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 13 | | | веќе видена

Квалитетното управување со податоците е предуслов за ефикасно извршување на задачите во современите централни банки. Оттаму, за понатамошно унапредување на ...
сите 51 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 79 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи