RBI Kompani

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëDërgesë


  • Telefon 2: 070 600005
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1414398255_04.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ndërmarrja "RBI COMPANY" është themeluar në Shtator të vitit 2005. Në fillim funksiononte për mirëmbajtjen dhe riparimin e makinave si fabrikë në Gostivar , kurse tani pas 10 vjetësh ka dhe depon kryesore në Maqedoni, Gostivar . Si shenjë e dhjetë vjetorit të aktivitetit "RBI COMPANY" ofron produkte të reja, si: dyer të hyrjes së sigurisë së lartë (me kartelë).

Misioni ynë është që gjithmonë konsumatori të mbetet i kënaqur me produktet që merr tek ne!

1.Dyer të brendshme - dimensionet: 90x200, 80x200cm, 70x200, 90x245 etj. Gjerësia e kornizës 10-30cm.

2.Korniza e derës e punuar nga druri masiv kurse dera pjesa më e madhe nga druri por e veshur me panela 8mm.

3.Dera dhe korniza janë të mbështjella nga folia, që e bënë derën të rezistueshme nga lagështia dhe gërvishtjet e lehta. Për çdo model dere, ekziston modeli i barasvlershëm por me xham. Ngjyra dhe dizajne të llojllojshme.

4.Modele dhe ngjyra të ndryshme. Mundësi e hapjes nga ana e majtë dhe e djathë.

5.Elementet shoqëruese: mentesha (varëse), cilindri me çelës, dorëzat për hapje dhe bulonat për montim.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Doors


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj