Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Kërçovë
 • Tetovë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Veles
 • Shën Nikollë
 • Stip
 • Kavadar
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Radiostacione - nivel lokal
 • Radiostacione - nivel shtetëror
 • Di-xhej (disc jockey)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Radiostacione - nivel lokal

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Qasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

Radio Kafe Kanal 77


 • Adresa: Franklin Ruzvellt 4 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Programi i Kanalit 77 është transmetuar nga Shtipi dhe Shkupi dhe një rrjet korrespondues i 14 qyteteve nga Republika e Maqedonisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525343927_44.png?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Radio Mreza Kanal 77


 • Adresa: Konferenca e 5-të Partiake p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433934411_8.png?t=true&w=300&h=300

Bleta - 101


 • Adresa: Qendra e re tregtare kati 2 lok.5
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanal Plus Forte - 102.3/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiss - 104.7


 • Adresa: Bllagoja Toska 10
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Radio Fama - 97.5


 • Adresa: Kiro Ristoski-Dërnc 14/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

5 fm - 107.1


 • Adresa: Petar Deljan 59
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar Makedonski - 106.0


 • Adresa: Gjorçe Petrov 18
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravo - 88.5


 • Adresa: Josko Ilievski 49
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bubamara - 105.2


 • Adresa: Milladin Popoviq 1 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bum 104.2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Radio - 94.7


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 13 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delfin - 105.00/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko radio


 • Adresa: Cvetko Tonev p.n.
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekspres Radio - 101.1/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enxhells FM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fortuna - 96.8/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galaksi 2002 - 102.2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goldi


 • Adresa: Ilindeni 2/36
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hit radio - 88.1


 • Adresa: Risto Qurçiev 14/4
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7544 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Holidej - 102.1


 • Adresa: Mariovska 31
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jazz fm - 100.8


 • Adresa: Simçe Nastevski 9-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Секторот туризам е еден од најпогодените сектори во периодот на пандемијата, за нашите државјани се затворени границите на речиси ...
сите 100 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 49 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, и директорката на Управата за јавни приходи, Сања Лукаревска, денеска остварија работна средба на која ...
сите 53 | | | веќе видена

Асоцијацијата за е-трговија, повикувајќи се на податоци објавени од Народната банка, објави дека во текот на 2020 година граѓаните на Македонија реализирале ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj