Proing mont

Qasje në InternetAir-kondicioner

  • Adresa: Pero Nakov 126, fahu p.598
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Lokacioni: Vo МЗТ

  • Faksi: 02 2549826
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1397729038_1.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Qëllimi ynë është që çdoherë të përpiqemi kah përmirësimi dhe shpërblimi në fushën tonë.

Veprimtaria kryesore është shvrbimi dhe instalimi i pompave për ujë të ftohtë dhe të ngrohtë dhe karburante të lëngështa, si dhe punët përfundimtare për ndërtimtari nga pjesa e ujësjelljes dhe ngrohjes.

POMPA ZHYTËSE
Për bunare të thella për transport të ujit të patërt, pa shtesa agresive.
Gjenë zbatim në sistemin për rritje të shtypjes, në sisteme kundër zjarrit, për ujitje, për furnizim të ujit në amvisëri dhe objekte industriale.

POMPA ME TURBINA VERTIKALE
Për rezarvuare apo bunare të thella më të mëdha se 6’
Gjejnë zbatim në sistemin për furnizim me ujë në, ujitje, sisteme kundër zjarrit, për zbatim industrial dhe personal.

PPOMPA SIPËRFAQËSORE
Për transport të ujit të pastërt, pa shtesa agresive.
Gjejnë zbatim në amvisëri, objekte bujqësore industriale, në sisteme për furnizim me ujë, për ftohje, për rritje të shtypjes, sisteme kundër zjarrit, për ujitje, sisteme për trajtim të ujit.

POMPA RRJEDHËSE
Për nxjerrjen e ujit të pastërt apo të pap pastërt me shtesa të grimcave të forta 100g/m3. të gjitha pompat janë me mbrojtëse termike 10m kabllo.
Monofazorët kanë edhe lundrues.

ENË HIDROFORIKE
Enë hidroforike me menbranë të ndryshueshme. Qëllimi kryesorë është të mundësojë ngushticë të ujit në vlerë të dhënë nga më para, me qëllim të limitojë dhe të bjerë në minimum punën e pompës.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj