Power Plate Studio


  • Adresa: Aminta III (Lleninova) 64-a-2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км
Kategoritë:

fitnes - qendra


  • Telefon 2: 02 3103876
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00
    Sh nga 10:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655301450_95.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Нашите лични тренери се сертифицирани професионалци кои ве подучуваат и мотивираат. Ако сте почетници или имате проблем да останете во форма, потребен ви е личен тренер. Нашата цел е со правилно вежбање да ги добиете резултатите кои ги посакувате.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj