Popsi-Kompani

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.K.J.Pitu 30 lok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9441 км

  • Telefon 2: 02 2460480
  • Faksi: 02 2458236
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3af356906b3489a523753f0136a99e11.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Shoqëria tregtare POPSI -Shkup është themeluar në vitin 1997 dhe prej fillimit të saj, në mënyrë aktive merret me tregti të llojeve të ndryshme të kushinetave dhe permistopeve.

Në fillim punon me marka nga më të ndryshmet nga prodhues të njohur dhe nga mesi i vitit 2004 bëhet shpërndarësi ekskluziv në Maqedoni i markës së njohur tregtare CODEX, të kompanisë me të njëjtin emër nga Sllovenia.

Prej atëherë firma vëren një rritje të madhe në shitje dhe e zgjeron asortimentin e saj të prodhimeve. Kjo, para së gjithash është falë cilësisë së vazhdueshme dhe çmimeve veçanërisht të ulëta të produkteve të CODEX, si dhe në ndryshimin e qëllimeve strategjike të POPSI -Shkup.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj