Polica


  • Adresa: Vladimir Polezinovski 22/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 071 399878
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00
    Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563521997_38.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Големиот обем на издадени книжевни дела поврзани со домашните проекти, во 2012 година, ја наметна потребата за комерцијализација на издавачката дејност на Конгресен сервисен центар - Полица. Визијата е да се зголеми бројот на комерцијална изданија, и да се збогати пазарот со нови и атрактивни наслови. Имаме востопставено контакти со врвните издавачки куќи во светот, со цел секогаш на читателите да им понудиме добри наслови.

КАТЕГОРИИ:
Белетристика
Роман
Драма
Поезија
Есеј
Еп
Класична литература
Литература за деца
Прирачници
Научна литература
Политика
më shumë
Retail Price - VAT Included:500 MKD

Светски поредок

Retail Price - VAT Included:500 MKD

Светски поредок


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj