Pllant Medika

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 031 550911
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1467635977_17.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Firma për dezinfektim, dezinsektim dhe deratizim PLAN MEDIKA është themeluar në vitin 2009.

Punon me vendime të lëshuara për punë nga ana e :
- Ministrisë së Shëndetësisë së R. Maqedonisë me nr. UP1 11-4 nga viti 03.05.2016 , vendim i lëshuar për kryerje të aktivitet për dezinfektim, dezinsektim dhe deratizim;
- Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave ka lëshuar vendimin për shërbime publike në fushën e shëndetësisë së bimëve nr. 25-12/30 nga viti 21.03 2016.

Në firmë janë punësuar:

1. Specialist epidemiolog
2. Profesionist me certifikatë DoD of USA Pest Management Certification Course;
3. Dy laborantë;
4. Pesë teknikë - dezinfektues


Të gjithë të punësuarit janë trajnuar për kryerje të aktiviteteve të firmës.


Firma për dezinfektim, dezinsektim dhe deratizim PLAN MEDIKA, disponon pajisje bashkëkohore dhe hapësirë për kryerje të punës së saj me cilësi të lartë.


Puna jonë bazohet në dorëzimin e PLANIT dhe PROGRAMIT për mbrojtje të duhur dhe në kohë , mbrojtje nga mikroorganizmat, insektet dhe brejtësit, me zbatim të kontrollit të integruar të dëmeve. Plani dhe program i përfshinë rekomandimet dhe vërejtjet tona në lidhje me:

- Qasjen e duhur ndaj kryerjes së DDD;
- Kushte higjieno-teknike në dhe përreth objektit;
- Numri i dinamikës së kontrollit të nevojshëm Higjienike Teknike dhe Rutinë;
- Edukim dhe trajnim higjieno-teknik i të punësuarve në lidhje me implementimin e programit për kontroll të dëmtuesve, si dhe sugjerime të tjera.

Firma disponon pajisje dhe staf për kujdesjetë kafshëve të rrugëve, si dhe marrje të masave preventive dhe konfiskim të zvarritësve(gjarpërinj)

Kompania jonë kryen trajtim të Fumigacionit me qëllim dezinfektim dhe deratizim në mbrojtje të bimëve, prodhimeve bimore si dhe objekte të tjera në mjedis të hapur dhe të mbyllur.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj