Pilot Travel

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij p.n. (M.H.Jasmin)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 02 3231556
  • Faksi: 02 3298344
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1528194375_31.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Agjencia turistike Pilot Travel është anëtare e përhershme e asociacionit ndërkombëtar IATA.

Që në fillim, po përpiqemi të arrijmë dhe të zbatojmë standarde më të larta në punën në turizëm, sipas reputacionit të operatorëve turistikë të njohur në rajon. Pilot Travel vazhdimisht investon në edukimin profesional të stafit të saj, duke iu referuar qendrave të etabluara të certifikimit dhe trajnim profesional në rajon. Falë këtij angazhimi dhe këmbënguljes në përcaktimin profesional, agjencia turistike Pilot Travel midis të parat në Maqedoni u bë anëtare e përhershme e shoqatës ndërkombëtare IATA. Marrja e licencës IATA , për ne do të thotë mirënjohje dhe inkurajim që të vazhdojmë në rrugën e imagjinuar të ndërtimit profesional dhe ngritjes së vazhdueshme të pragut të pritjes së cilësisë së shërbimeve për operatorët turistikë në Maqedoni.

Çmime më të arsyeshme për bileta avioni për:
• EVROPË
• SHBA DHE KANADA
• AUSTRALI
• AZI
• AFRIKË

Kontrolloni çmimet më të ulëta për bileta avioni për të gjitha destinacionet botërore. Për çdo informacion shtesë në lidhje me biletat e avionëve, disponueshmërinë dhe rezervimin e tyre, mund të na kontaktoni në telefonat tanë, e-mail ose të na vizitoni personalisht në ambientet tona.

Agjencia turistike Pilot Travel- udhëtim në standard të lartë!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Special offers


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj