Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë gjyqsorë në Koçanë

Amiçi


 • Adresa: Stevo Teodosievski 5
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht , Maqedonisht - Miteva Natasha


 • Adresa: VMRO 45 (Marshall Tito)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht , Maqedonisht - Ristov Aleksandar


 • Adresa: Brigada e 3-të Maqedonase 54
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht , Maqedonisht - Seneva Liljana


 • Adresa: Nikolla Karev 2-zh
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonish - Velkova Hristina


 • Adresa: Vane Grdovjanski 2-a
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonisht - Apostolova Marija


 • Adresa: Dimitrija Llazarov 34
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonisht - Petrova Katica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonisht - Terxhimanova Marija


 • Adresa: Dimitar Vllahov 21-9
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, maqedonish - Janeva Kristina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, maqedonisht - Bozinovska Stojanova Eleonora


 • Adresa: Kolle Nedellkovski 11
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht, Maqedonisht-Minova Olga


 • Adresa: Mite Stojçev 21, f.Trkanje
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht-Dalibor Ivanov


 • Adresa: VMRO 100 (Marshall Tito)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht-Elena Tomeva


 • Adresa: Vita Pop Jordanov 5
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cekova Jordanka-Gjermanisht


 • Adresa: Teodosie Paunov 3
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht - Vellkov Goshe


 • Adresa: Vane Grdovjanski 2-a
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht-Jovanova Anita


 • Adresa: Rade Kratovçe 38
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht-Miteva Nada/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht-Sanja Pavlova


 • Adresa: Carka Gjorgjieva p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht-Zharova Katerina


 • Adresa: Ivan Ivanov Balasho
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, anglisht, bullgarisht-Dimitrova Marija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Денеска попладне премиерот Зоран Заев и главниот и извршен директор и претседател на ТАВ Аеродроми Сани Шенер ќе започнат со доделување на првите договори за ...
сите 16 | | | веќе видена

Повеќе од половината од домашните банки имаат преземено активности за одобрување „зелени кредити“ на домаќинствата и на корпоративниот сектор, при што дел од ...
сите 47 | | | веќе видена

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 90 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Европската унија го најави предлогот за воведување на прекуграничен данок на емисиите на јаглерод диоксид кој ќе биде објавен во ...
сите 7 | | | веќе видена

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj