Patriot R

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesëQasëse për persona të hendikepuarFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 46
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Lokacioni: стовариште 29 Ноември

  • Faksi: 02 2460997
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606294667_67.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Patriot-R kryen import dhe shpërndarje të tonerë zëvendësues, bateri(daulle) për printerët e markave HP, Canon, Brother dhe Samsung, shirita dhe bojëra origjinale për printera ink-xhet të markave Canon dhe Epson.
Tonerët tanë me cilësi të lartë përputhen me një sërë standardesh ndërkombëtare:

•IECQ QC080000:2017 – Hazardous Substance Process Management System Requirements
•ISO 9001 Quality Management –certifikatë për kontroll të cilësisë
•ISO 14001 Environmental Management – certifikatë për mbështetje të standardeve ekologjike
•ISO/IEC 19752 – certifikatë për numër dhe cilësi të printimit për tonerë monokromatikë
•ISO/IEC 19798:2017 – certifikatë për cilësi dhe numër të printimeve për tonerë me ngjyrë
•CE markim sipas direktivave europiane: EMC Directive 2014/30/EU për standarde: EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, EN 55035: 2017
•ISO/IEC 17025: 2005 – certifikatë për kompletim të laboratorit për testim dhe kalibrim
•Certifikatë: ISO/IEC 11160-2
•Certifikata: ISO/IEC 29142-1, ISO/IEC 29142-2, ISO/IEC 29142-3

Ekipi ynë përbëhet nga profesionistë me përvojë shumëvjeçare në punën e tyre, të cilët janë të gatshëm në çdo moment t'ju japin mbështetjen e tyre profesionale për sfidën me të cilën po përballeni. Na kontaktoni në numrat e telefonit 02 2462298 dhe 02460997, ose na vizitoni në Bul. Brigada e 3-të Maqedonase 46, nga e hënë -e premte në periudhë nga ora 08:00-16:00.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj