Pakson

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Zagrebska 28-b lok.17
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 076 360654
  • Faksi: 02 3108889
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pakson është një kompani inxhinierie e specializuar në projektimin dhe ndërtimin e sistemeve për ngrohje, ftohje dhe ventilim, si dhe mirëmbajtje të rregullt dhe servisim të HVAC - sistemeve (ngrohje, ventilim, klimatizim).

PAKSON është partner për Maqedoninë i markës kryesore botërore - prodhuesi japonez i pajisjeve të HVAC, DAIKIN. Ne jo rastësisht jemi të orientuara në programin Daikin sistem energjetik me efikasitet të lartë dhe shumë i avancuara teknologjikisht, markë – e cila 92 vjet ka qenë lider në botë për sistemet HVAC.
PAKSON është i autorizuar të shitje, instalim dhe servisim të pajisjeve na brendi i njohur botëror për klimatizim - DAIKIN nga Japonia:
• Sistemet VRV
• Pompat e ngrohjes ALTHERMA
• Pompat e nxehtësisë së lartë me efikasitet të ujit (pompat e nxehtësisë gjeotermale)
• Pompat e ngrohjes me ajër inverter
• Ventilatorë në të gjitha mundësitë
• Kondicionere inverter split dhe multi split
Oferta përfshin produkte të tjera për aklimatizim: dollapë klime, komorë klime, kaloriferë me ujë të nxehtë, ventilator.

Qëllimi ynë – Klientë të kënaqur me konsum të ulët të energjisë elektrike.
më shumë
15%save
Retail Price - VAT Included:29.500 MKD25.075 MKD

Air purifier Daikin, model MC70LVM

15%save
Retail Price - VAT Included:36.900 MKD31.365 MKD

Air purifier and humidifier Daikin, ...

10%save
Retail Price - VAT Included:64.943 MKD58.449 MKD

Daikin инвертер клима уред FTXB50C+ ...

Retail Price - VAT Included:42.900 MKD

DAIKIN инвертер SENSIRA FTXF35A +RX ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj