Pakson

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Zagrebska 28-v lok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 076 360654
  • Faksi: 02 3108889
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571724773_58.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pakson është një kompani inxhinierie e specializuar në projektimin dhe ndërtimin e sistemeve për ngrohje, ftohje dhe ventilim, si dhe mirëmbajtje të rregullt dhe servisim të HVAC - sistemeve (ngrohje, ventilim, klimatizim).

PAKSON është partner për Maqedoninë i markës kryesore botërore - prodhuesi japonez i pajisjeve të HVAC, DAIKIN. Ne jo rastësisht jemi të orientuara në programin Daikin sistem energjetik me efikasitet të lartë dhe shumë i avancuara teknologjikisht, markë – e cila 92 vjet ka qenë lider në botë për sistemet HVAC.
PAKSON është i autorizuar të shitje, instalim dhe servisim të pajisjeve na brendi i njohur botëror për klimatizim - DAIKIN nga Japonia:
• Sistemet VRV
• Pompat e ngrohjes ALTHERMA
• Pompat e nxehtësisë së lartë me efikasitet të ujit (pompat e nxehtësisë gjeotermale)
• Pompat e ngrohjes me ajër inverter
• Ventilatorë në të gjitha mundësitë
• Kondicionere inverter split dhe multi split
Oferta përfshin produkte të tjera për aklimatizim: dollapë klime, komorë klime, kaloriferë me ujë të nxehtë, ventilator.

Qëllimi ynë – Klientë të kënaqur me konsum të ulët të energjisë elektrike.
më shumë
20%save
Retail Price - VAT Included:564.505 MKD451.604 MKD

DAIKIN ALTHERMA 3 8KW ТОПЛОТНА ПУМП ...

20%save
Retail Price - VAT Included:348.525 MKD278.820 MKD

DAIKIN ALTHERMA 3 8KW ТОПЛОТНА ПУМП ...

15%save
Retail Price - VAT Included:29.500 MKD25.075 MKD

Air purifier Daikin, model MC70LVM

Retail Price - VAT Included:58.900 MKD

Daikin инвертер клима уред FTXB50C+ ...

Retail Price - VAT Included:42.900 MKD

DAIKIN инвертер SENSIRA FTXF35A +RX ...

Retail Price - VAT Included:36.900 MKD

Air purifier and humidifier Daikin, ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj