Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Ora e policise - dergimi i ushqimit dhe gamiljeve
 • Virusit korona
 • Restorante - piceri
 • Restorante nga a deri në zh
 • Dorëzim i ushqimit
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Qebaptore
 • Mehane
 • Pastiçeri
 • Minimarkete
 • Restorante - Peshku
 • Supermarkete
 • Torta Dhe Zbukurime Për Torta - Prodhim Dhe Tregëti
 • Ketering
 • Kiosqe Dhe Tobako
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
 • Restorante - Zgarë
 • Restorante - Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Ora e policise - dergimi i ushqimit dhe gamiljeve по градови

Ohër Prilep Radovis Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ora e policise - dergimi i ushqimit dhe gamiljeve

Altan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baking Bread Burgers/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delicia


 • Adresa: Finska 185
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00 • D nga 07:30 deri më 22:00

HANIBAL -Ëmbëltore dhe Pastiçeri, merret me prodhim të tortave dhe ëmbëlsirave, bukës dhe prodhimeve prej brumi.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465990811_99.jpg?t=true&w=300&h=300

Deniel


 • Adresa: Branko Zarevski (Dimitrije Çupovski) 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10693 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dion


 • Adresa: Kej 13 Nëntori p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domino's


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domino's


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 119
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 01:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domino's


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dukat


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 79
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Em Mer


 • Adresa: Branko Zarevski (Dimitrije Çupovski) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10693 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Equilibrium


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitness House


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 40 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr nga 08:00 deri më 01:00 • Sh nga 10:00 deri më 01:00 • D nga 10:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Food Hood


 • Adresa: 11 Tëtori 46 hyrja 1 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fotka


 • Adresa: Helsinki 16-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha , D nga 11:00 deri më 18:00 • Ma - Enj nga 11:00 deri më 23:00 • Pr - Sh nga 11:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gigo


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 151 lok.12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 10:30 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:30 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gogi


 • Adresa: Georgi Dimitrov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gogi


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 147
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10694 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gostilnica DM


 • Adresa: Orce Nikollov 136
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 00:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555411255_04.png?t=true&w=300&h=300

Grand Burger/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 234 | | | веќе видена

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj