Olimpia Ěotors

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 125 (Rruga e Kaçanikut)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7419 км

  • Telefon 2: 071 383336
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:30
    Sh nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1481107783_08.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
- Jemi një kompani e orientuar drejt zhvillimit, e cila ka lindur si rezultat i përvojës shumëvjeçare të Start Ohrid SHPK, si themelues dhe përfaqësues i Biznesit automobilistik në Maqedoni,
-Distributor dhe servisues i autorizuar i automjeteve të markave Opel dhe Chevrolet – lider në tregun automobilistik në Maqedoni.
-Shitjen e automjeteve të reja nga programi Opel
-Këmbim të automjeteve, të vjetër me të re dhe të vjetër me të vjetër
-Blerje e automobilave të përdorur
-Financim nëpërmjet lizignut financiar dhe atij operativ
-Dhënie me qira e automjeteve për një periudhë të gjatë kohore
-Shitje e pjesëve origjinale të këmbimit,
-Shitje e pajisjeve plotësuese (accessories),
-Servisim i të gjitha llojeve të automjeteve,
-Shërbime riparimi dhe lyerje për të gjitha llojet e automjeteve.

Ne jemi:
-Dinamikë dhe u përgjigjemi ndryshimeve, duke ndjekur tendencat e tregut dhe trendet në sferën e funksionimit tonë
-Të shumëllojshëm dhe ofrojmë zgjidhje moderne që premtojnë lidhjen e brendeve me konsumatorët dhe dëshirat e tyre, si dhe me nevojat dhe motivet për liri, komoditeti dhe kënaqësi

Ne ofrojmë:
-Partneritet dhe kreativitet dhe në këtë mënyrë klientëve tanë u sigurojmë produkte me dizajne të guximshme, interesante, moderne dhe inspiruese
-Cilësi me shërbimet e shitjes dhe postshitjes, duke ndjekur në kontinuitet verat dhe standardet e cilësisë që janë caktuar nga ana e GM

Jemi një kompani me përgjegjësi shoqërore e cila:
-Kujdeset për planetin tokësor dhe punon pa ndërprerje për mbrojtjen e ambientit jetësor, duke i plotësuar të gjitha standardet e aktinizmit ‘të gjelbër’
-Investon në kulturë nëpërmjet mbështetjes së një pjese të projekteve në këtë fushë
-Ka për qëllim të bëj dallimin gjatë trajtimit të njerëzve duke siguruar donacione për ‘kategorinë më të rrezikuar’ – fëmijët pa prindër
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj