NLB Banka-Gjevgjeli


  • Adresa: Dimitar Vllahov 7
  • Vendi: Gjevgjeli
  • Distanca: ≈7553 км

  • Telefon 2: 034 210404
  • Faksi: 034 210049
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Foto nga vendndodhja
Foto nga vendndodhja
Mapa

Дарко Димовски, претседателот на Сојузот на синдикатите на Македонија (ССМ) најави дека ако нема покачување на платите од септември ќе има радикализација. ...
сите 54 | | | веќе видена

Кси Џинпинг има главен план за Кина. Неговата крајна цел е земјата да биде доминантна, стравувана и восхитувана суперсила на 21 век. Што се однесува до ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Австралиската авиокомпанија Qantas побара од своите високи раководители да помогнат како ракувачи со багаж на аеродромот додека се ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj