Niprom

ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Zona industriale p.n.
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7541 км

  • Telefon 2: 034 354644
  • Faksi: 034 354644
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00
    Sh nga 10:00 deri më 17:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Nëse keni nevojë për çdo lloj zdrukthëtarie, Niprom është zgjidhja juaj.

Pa dallim të madhësisë ose konfigurimit, produktet tona janë përgatitur individualisht dhe janë me cilësi të garantuar.

Përvoja e fituar në 30 vjet flet se ne jo vetëm që jemi mësuar me specifikimet e produkteve tona, por dhe përpiqemi për përsosmëri në çdo aspekt
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj