Nikolla kom


  • Adresa: Marjan Bozinovski (Dallmatinska) 19
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7480 км
Kategoritë:

qirinj, ikona


  • Telefon 2: 047 234771
  • Orari i punës: Ha , Mr - Enj nga 08:00 deri më 19:00
    Ma , Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

„Воведовме транспарентен пристап и јасни правила на доделување државна помош за инвеститорите. Во соработка со „Прасјвотерхаус Куперс“ изработивме методологија ...
сите 6 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 94 | | | веќе видена

Без нови инфраструктурни зафати битолските слободни индустриски зони не ќе можат да дадат додадена вредност на локалниот економски развој, Тоа посебно се ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj