Ник Елан

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: бул.В.С.Бато 9-1/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: позади Зегин

  • Телефон 2: 070 340440
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491812387_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

https://www.facebook.com/%D0%9D%D0%B8%D0%BA-%D0%95%D0%BB%D0%B0%D0%BD-332917016721364/
Друштво за сервисирање трговија и услуги - Продажба и сервис на професионален електричен рачен алат од најпознатите светски брендови.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи