NB Company

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ilindeni p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км
  • Lokacioni: Dalja e Tetovës për Gostivar

  • Telefon 2: 044 330276
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00Foto nga vendndodhja
Portofoli ynë numëron të gjitha llojet e ndërtesave, siç janë kullat, hotelet, banesat, sallat industriale, restorantet etj. Përvoja jonë solide në një gamë të gjerë të llojeve të ndërtimeve vazhdimisht përmirësohet me sfida të reja dhe me vizita të rregullta në një numër konferencash dhe seminaresh. Qëllimi ynë është që të bëjmë struktura që do të jenë rezistente ndaj të gjitha ngarkesave, të tilla si ngarkesat horizontale dhe vertikale, për t'i ndërtuar ato më efikase me shpejtësi maksimale dhe në një buxhet të planifikuar.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj