Naviko Shiping

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 50/6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482748211_37.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Naviko Shiping u siguron klientëve në të gjithë botën shërbime për kontejnerë dhe dërgim, përmes një rrjeti të kombinuara operacionesh me cilësi të lartë, në sinkronizim me personelin e caktuar dhe shërbimin e njohur të klasit të parë për klientët.

Filozofia dhe strategjia jonë kryesore është të lidhim dhe përmirësojmë të gjitha operacionet tona sa më ngushtë, në mënyrë që të mbledhim sinergji optimale dhe të arrijmë vlerë të shtuar në shërbimet që ne ofrojmë për klientët tanë. Vetëm për këtë arsye, diapazoni i shërbimeve që ne ofrojmë sot është një grup i idealeve të tilla pozitive, të cilat përbëjnë dhe përcaktojnë shërbimin tonë të klasit të parë, të kuptuar nga stafi ynë profesionist dhe mikpritës dhe standardet e larta të shërbimit që duhet të arrijmë.

Shërbime dhe produkte për transport detar.

Shërbime:
- Transport detar
- Transport tokësor
- Transport hekurudhor
- Transport ajror
- Logjistikë
- Sigurim
- Shërbime doganore
- LCL/LTL

Produkte:
- Qese ajrore ngarkese
- Mbështjellje për pako
- Produkte kargo për zvogëlim të lagështisë
- Shtresa sigurie
- Rezervuarë fleksibël

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj