Нарконон-Центар за рехабилитација на зависници


 • Адреса: с.Конопиште
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈9537 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Фондација Рето Надеж


  • Адреса: ул.1 бр.220, с.Батинци
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9449 км

  Фондација Рето Надеж е непрофитна организација. Во срцето на основачот, имаше загриженост да се направи нешто во корист на зависниците од дрога.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555059110_42.png?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Годинава компанијата „Варус’ одбележува 30 години постоење на македонскиот и пазарот на југоисточна европа. Основана во 1990 година, „Варус“ е меѓу првите ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Светската банка не е загрижена за зголемувањето на јавниот долг во земјата. Оттаму истакнуваат дека иако јавниот долг за една година се зголемил за 10 – 11% од ...
  сите 120 | | | веќе видена

  Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи