Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Naftë dhe derivate të naftës
 • Benzinë dhe gaz - distributor të autorizuar
 • Pompa benzine
 • Naftë - kompani nafte
 • 200 më të suksesshëm
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Gaz - Tregëti Dhe Distribuim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Naftë dhe derivate të naftës në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Lta Petrol Servis


 • Adresa: Bul.ASNOM 24-1/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Lta Petrol Service Ltd eshte nje kompani, aktiviteti kryesor i te cilit eshte shperndarja dhe sherbimi i dispansereve per produktet e lengshme te naftes dhe gazit te lengshem te naftes.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1537879041_51.png?t=true&w=300&h=300

Alov AD-Podruznica AD Ilinden


 • Adresa: rr.24 nr.45 Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boel-m


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore 6/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bovi-Mark Log


 • Adresa: rr.2 nr.2 Mirkovci
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Shell


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 111-2/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gpoil


 • Adresa: Gjorgji Pullevski 30/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gulf Oil


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 20/I-DP1 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

<b>Gulf Oil</b> постои повеќе од 100 години и е бренд кој е глобално етаблиран, присутен во повеќе од 100 земји на сите континенти на земјината топка и ја има довербата на милиони клиенти низ светот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577695585_32.jpg?t=true&w=300&h=300

Guliver Inzhinering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kvantum Llap


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 3/2-17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llukoil kompani


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 18 kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol Prom Gas


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol-Verna


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 4 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mangas petrol


 • Adresa: rr.2 nr.21 Lagja.Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meli Trejd


 • Adresa: rr.17-21 nr.10
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miran Petrol


 • Adresa: F.Krushopek
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naftovod


 • Adresa: Divizioni i 50-të 26/3-5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova Transport


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 13
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oilko-Drejtoria/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pertinaks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Растот во технолошко индустриските развојни зони продолжува и во месец април, со зголемен раст на извозот и увозот и стабилни работни места, покажува редовната ...
сите 37 | | | веќе видена

Трговците увезуваат производи со сомнителен квалитет и предизвикуваат нелојална конкуренција со домашните производители. Граѓаните, поради малата куповна моќ, ...
сите 5 | | | веќе видена

Малопродажната цена на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-95 од ноќеска на полноќсе намалува за 0,50 денар/литар, а малопродажните цени на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-98, ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj