Националана установа-Конзерваторски Центар на Скопје


  • Адреса: Макарије Фрчковски 8, п.фах 328
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: (Св.Спас)
Мапа

Скопскиот аеродром постигнува рекорди во превезување на патници. Ова беше соопштено по повод прославувањето на 10-годишнината од управувањето на Холдингот ТАВ ...
сите 22 | | | веќе видена

Жителите на населеното место Усје попладнево излегоа на протест по повод неисполнетите ветувања на градоначалникот на општина Кисела Вода Филип Темелковски. ...
сите 40 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи