MSC Shkup

Qasje në InternetWi-Fi Zonë

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 14
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: Бизнис центар Аура (спроти Соборен Храм)

  • Telefon 2: 02 3227926
  • Faksi: 02 3217602
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505393441_53.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ne jemi një organizatë globale në pronësi private që vepron në një rrjet prej mbi 480 zyrash në 155 vende, me më shumë se 70. 000 individë të dedikuar që punojnë.

Ne kemi krijuar një flotë prej 490 anije kontejnerë me një kapacitet prej rreth 3.1 milion TEU. Planet tona të lundrimit global mbulojnë 200 rrugë, duke shfrytëzuar 500 porte, duke na lejuar të dërgojmë ngarkesë pothuajse kudo në botë.

Oferta jonë transport detar të mallrave plotësohet nga shërbimet tona të integruara të magazinimit dhe transportit, të cilat na mundësojnë të ofrojmë shërbimin e duhur derë më derë.

Si kompani, ne besojmë se punojmë si transportues të pavarur kombëtar, që do të thotë se ne jemi në gjendje t'ju ofrojmë një shërbim global me njohuri të domosdoshme lokale.

Ne kemi ekspertë të trajnuar, me eksperiencë në dispozicion për gamën e plotë të shërbimeve tona, duke përfshirë referencën, përtej niveleve, breakbulk dhe secili prej shërbimeve tona tregtare - të gjithë punojnë së bashku me biznesin tuaj. Kjo na jep mundësinë të mbështesim shërbimin personal për të cilin ne jemi të njohur globalisht dhe t'ju ofrojmë paqe mendore, që ne do të jemi në dispozicion për ju - sa herë që të keni nevojë për ndihmë sa herë që keni nevojë.

Çfarëdo që të dërgoni, cilido qoftë destinacioni juaj, ne do të dëshironim t'ju ndihmojmë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

KONTEJNERSKI TRANSPORT

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Царински услуги

Retail Price - VAT Included:Ask for price

KONTEJNERSKI TRANSPORT

Retail Price - VAT Included:Ask for price

KONTEJNERSKI TRANSPORT


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj