Можности - ГТЦ


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември ГТЦ лок.433
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: ГТЦ приземје спроти Македонија спорт
Дејности:

штедилници


  • Факс: 02 3217701
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:30 до 13:30Мапа

Државата да се воздржи од зголемување на минималната плата за да не дојде до целосен колапс на текстилната индустрија. Наместо вештачкото зоголемување на ...
сите 28 | | | веќе видена

Увезената стока, привремено им била задржана. Изминатиов период, царинските службеници откриле повеќе обиди за криумчарење стока, при што се задржани облека, ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 22 | | | веќе видена

Следејќи ги светските стандарди во трговијата со нафтени деривати, како и потребите на своите потрошувачи, Макпетрол АД постојано се труди да имплементира ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи