Моби Рекорд


  • Адреса: Димитрие Чуповски 2
  • Место: Скопје

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1716275866_18.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Моби Рекорд
Моби Рекорд е вистинското место за се' што е поврзано со мобилни телефони! Ние сме тука да ви понудиме широка палета на услуги и производи, вклучувајќи продажба, откуп и сервис на мобилни телефони. Кај нас можете да најдете најнови модели на мобилни телефони по конкурентни цени, а исто така и огромен избор на галантерија како што се слушалки, маски, кабли и многу други додатоци кои ќе го подобрат вашето корисничко искуство.

Во Моби Рекорд, не само што можете да купите нов мобилен телефон, туку и да ги продадете вашите стари уреди. Нашиот тим ќе направи проценка на лице место и ќе ви понуди најдобра можна цена за вашиот уред. Дополнително, нудиме и услуги за декодирање на мобилни телефони, што ви овозможува да го користите вашиот уред со било кој оператор.

Нашите искусни техничари се секогаш подготвени да ви помогнат со сите видови на поправки и сервиси, обезбедувајќи брза и квалитетна услуга. Дојдете во нашата продавница и уверете се во квалитетот на нашите услуги и производи. Моби Рекорд е тука да ги задоволи сите ваши потреби за мобилни телефони и галантерија!
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи