Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Minimarkete në Resnjë

B-K


 • Adresa: 29 Nëntori 120
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7455 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beni 0808


 • Adresa: f.Bella Crkva e epërme
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7458 км

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evroshped


 • Adresa: Hristo Gerasovski 132
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kooperacija Komerc


 • Adresa: f.Brajзinл
 • Vendi: Resnjë

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mal-sinKategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shik


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 46
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км

Kategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shik komercKategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shik komercKategoritë:

minimarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tomulevski Komerc


 • Adresa: f.Lubojnл
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Институциите ќе бидат принудени да штедат струја, но за домаќинствата тоа не е можно – анализира професорот Константин Димитров, бидејќи како што вели ...
сите 262 | | | веќе видена

И да не ја отворевме дебатата за даночните реформи, има законски решенија кои стапуваат во сила од 1 јануари 2023 година, како што се за оданочувањето на ...
сите 123 | | | веќе видена

Компанијата „Макпромет“ од Штип во првите шест месеци од годинава ги зголемила трошоците за своите вработени за 21 пат. Ова може да се види од Билансот на ...
сите 20 | | | веќе видена

Информација за задолжување на Македонија со заем кај домашни комерцијални банки разгледала Владата на седницата која се одржала на 3 август годинава. Конкретни ...
сите 76 | | | веќе видена

Невработеноста продолжува да се намалува и во јули годинава, но она што е забележливо, е дека трендот како да забавува, согласно бројките на Агенцијата за ...
сите 22 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj