Milmark Inxhenering

Air-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 64-a lok.10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 075 358991
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1595598893_39.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Diler i autorizuar i Daikin, Viessman dhe Actionclima në Maqedoni.

- Ventilim dhe klimatizim (HVAC sisteme)
- Pajisje për ngrohje, ventilim dhe klimatizim
- Projektim dhe realizim të instalacioneve për ngrohje
- Mirëmbajtje dhe servis të pajisjevepër nxemje, ventilim dhe klimatizim

Milmark inxhiniering ofron:
- Dërgesë dhe montim
- Teneqe alumini në tubëza dhe profile me cilësi të lart
- Kaldaja me lëndë djegëse të fortë
- Ventilatorë
- Çillerë
- Oda për klima
- Valvula spirale
- Split kondicioner inverter

ÇDO HERË KUR ËSHTË MË E NEVOJSHME!
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj