MG Kujna


 • Adresa: Pirinska 30
 • Vendi: Strumicë


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Punojmë 6 ditë në javëDërgesë

  Ket ketering


  • Adresa: Nikolla Parapunov p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

  KET KETERING ofron lloje të ndryshme të ushqimit të përshtatura për nevojat dhe kërkesat tuaja.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/16b2a57383a817e2db12b698c8d37636.jpg?t=true&w=300&h=300

  Industri Servis


  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113-a/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:30

  Shërbimi i Industrisë është lider i tregut në Maqedoni për ushqim të organizuar dhe ushqim industrial si një shërbim i dedikuar për nevojat e industrisë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1549440588_24.png?t=true&w=300&h=300

  СДСМ со своето неспособно работење ја уништи економијата, индустриското производство е во пад за 33,5 отсто споредбено со минатата година. Бројот на вработени ...
  сите 125 | | | веќе видена

  Вредноста на доларот зема замав. Оваа валута се зајакна во однос на еврото и швајцарскиот франк, затоа што инвеститорите се фокусираа на американската помош ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj