Messer Vardar Tehnogas

Paqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Zona industriale Linodre p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7430 км
  • Lokacioni: После Перо Наков, патот кој води до Кванташки, после А1 Телевизија, право па лево, има ознаки

  • Telefon 2: 071 211696
  • Faksi: 02 2549108
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/82e25db3dedbed12db41a3432efdb3c8.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

MESSER është emir i kompanisë gjermane e cila më shumë se 100 vite ka lidhshmëri me gazet industriale. Messer Group prodhon dhe i furnizon blerësit e vetë me oksigjen, azot, argon, dioksidin e karbonit, hidrogjen, helium, gazra inerte për saldim, gazra speciale, gazra për shfrytëzim medicinal, si dhe spektër të gjerë të përzierjes së gazrave.

Meser Vardar Tehnogas është e formuar në vitin 1997 si firmë vajzë e Messer Group. Për momentin disponojmë me forcë për prodhim të dioksidit të karbonit i lokalizuar në Mexhitli – Manastir, dhe qendra të furnizimit për oksigjen, për dioksid të karbonit, për azot, për argon si dhe përzierje të gazrave të lokalizuara në Shkup. Përkrah paletës së produkteve dhe pajisjeve që disponojmë, prodhojmë edhe akull të thatë.

Meser Vardar Tehnogas ka vende të shitjes nëper gjithë Maqedoninë – në Kumanovë, Kriva Pallankë, Shën Nikollë, Shtip, Koçanë, Strumicë, Gjevgjeli, Veles, Kavadarë, Prilep, Manastir, Ohër, Kërçpvë, Gostivarë dhe Tetovë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:48.000 MKD

Oxygen concentrator

Retail Price - VAT Included:2.360 MKD

Helium

Retail Price - VAT Included:120 MKD

Dry ice

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Castolin

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Oxygen

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Nitrogen

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Argon

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hydrogen

Retail Price - VAT Included:Ask for price

N20

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Acetylene


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj