Merino

ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë


  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c8dc349e53682cdf573be13a17428af6.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ndërmarja "Merino Textil" është themeluar më 25.09.1995 me seli në Tetovë - Maqedoni.

Ndërmarja është e specializuar për prodhimin e uniformave për punë, për të gjitha branshet duke filluar prej ndërtimtarisë, uniformave për pompat e benzinës, uniformat për punëtorë nëpër roje, si dhe përpunimin e modeleve të ndryshme në bazë të kërkesave të blerësve me kombinime e ngjyra të ndryshme.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Униформа А1

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Униформи

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workear

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workear

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workear

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workear

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workear

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workear

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workwear Jackets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workwear Jackets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workwear Jackets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workwear Jackets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workwear Jackets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workwear Jackets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workwear Jackets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Workwear Trousers


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj