Merian As

Wi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Nikola Rusinski 3-b lok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км

  • Telefon 2: 070 274421
  • Faksi: 02 3064552
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9d0d47e1921e9f3705d0b24d329f29be.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Merian as është kompania e vetme në Maqedoni e cila me prodhimtarinë e vet dhe me ekzistencën e vet dy dekadëshe pajisë shkollat fillore, të mesme, fakultetet, çerdhet, zyrat me pajisje dhe mobilje komplete.

Firma e vetme në Maqedoni dhe më gjerë në regjion për përpunimin e pjesëve rezervë për karriga shkollore (mbështetëse dhe ulëse).

MË E REJA – latofleks për të gjitha dimenzionet sispas porosisë.

Banka shkollore, karriga shkollore, tavolina konferencash, karriga konferencash, tavolina kompjuterësh, dollape dhe vitrina në të gjitha dimenzionet dhe ngjyrat, byro, banka për në park janë vetëm pjesë e gamës tonë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj