Mepring servisi


 • Adresa: Jurij Gagarin 73-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Foto nga vendndodhja
Retail Price - VAT Included:50.990 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:56.990 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:31.990 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:48.990 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:38.990 MKD

COOPER&HUNTER VERITAS (R32) 5.5 kW ...

Retail Price - VAT Included:23.990 MKD

COOPER&HUNTER VERITAS (R32) 3.5 kW ...

Retail Price - VAT Included:23.000 MKD

COOPER&HUNTER VERITAS (R32) 2.5 kW ...

Retail Price - VAT Included:56.990 MKD

COOPER&HUNTER ALPHA INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:60.000 MKD

COOPER&HUNTER SUPREME INVERTER 3,5 ...

Retail Price - VAT Included:60.000 MKD

COOPER&HUNTER SUPREME INVERTER 3,5 ...

Retail Price - VAT Included:75.000 MKD

COOPER&HUNTER SUPREME INVERTER 5,5 ...

Retail Price - VAT Included:29.000 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:48.990 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:31.990 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:5.190 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:5.190 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Energija saloni shitës 2


 • Adresa: ul.2 br.51
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Energija është distributorë dhe servisues i autorizuar i prodhuesve me renome botërore të HVAC pajisje TOSHIBA - Japoni dhe CARRIER-SHBA.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

ICS Grup


 • Adresa: Rr.164 nr.46-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

ICS Grup është edhe diler dhe servisues i autorizuar i prodhuesve me renome botërore të HVAC pajisje DAIKIN-Japoni, si dhe të prodhuesve me renome botërore në vijim: SABIANA – Itali, CLINT, DYNAIR – Itali, Klima oprema i proklima nga Kroacia etj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1402995690_69.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Pakson


 • Adresa: Zagrebska 28-v lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Punëson elektro-inxhinierë dhe inxhinierë makinerik me përvojë si dhe kuadro teknike me kualifikim të lartë për servisim dhe mirëmbajtje të pajisjeve më të sofistikuara pë kondicionim.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571724773_58.png?t=true&w=300&h=300
Foto nga vendndodhja
Mapa

Стапката на невработеност во првото тримесечје од годинава била на ниво од 16,2 отсто. Оваа бројка ја објави Државниот завод за статистика. Според податоците ...
сите 79 | | | веќе видена

Додека производителите тврдат дека станува збор за уреди кои се помалку штетни од стандардните цигари, уште едно истражување покажува резултатни сознанија кои ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj