Mepring servisi


  • Adresa: Nikola Parapunov 3 A/26 lok.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519978518_88.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

- Shitjen e pajisjeve për kondicionim dhe drejtim automatik
- Projektim dhe realizim i sistemeve qëndrore për kondicionim
- Projektim dhe realizim të DDC sistemeve për drejtim automatik dhe monitoring

Pajisje për drejtim automatik të sistemeve për kondicionim
DDC sisteme për drejtim automatik dhe monitoring
Sisteme për kursim të energjisë

RRGULLUES TË NXEHTËSISË PËR: Stacione ngrohëse, kondenzatorë dhe drejtues freon, sisteme solate
Pajisje profesionale për kondicionim të data qendrave dhe qendrave telekomunikuese

PAJISJE PËR KONDICIONIM:
Ventilokonvertorë, kaloriferë me ujë të ngrohët, termokonvertorë, agregat ftohës – pompa ngrohëse
më shumë
Retail Price - VAT Included:50.900 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:31.000 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:46.900 MKD

COOPER&HUNTER VERITAS (R32) 5.5 kW ...

Retail Price - VAT Included:64.900 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:46.900 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:32.900 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:68.900 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:5.190 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:5.190 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:4.990 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:290.000 MKD

Heat Pump Inverter UNITERM CH-HP14S ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj